Akademia Kids Team

Jesteśmy Akademią Kids Team czyli zgraną, taneczną, uśmiechniętą ekipą pasjonatów, instruktorów, osób które uwielbiają prace z dziećmi.
Dołącz do nas jak najszybciej!

Chcesz z nami pracować?

Napisz do nas. Czekamy na Ciebie!

kidsss.team@gmail.com

*Stanowisko:*Animator Zajęć Tanecznych i Instruktor Tańca**

*Lokalizacja:* Twoje miejsce zamieszkania

Cześć! Akademia Kids Team szuka pełnej energii i kreatywności osoby na stanowisko Animatora Zajęć Tanecznych i Instruktora Tańca. Jeśli kochasz taniec i pracę z dziećmi oraz młodzieżą, to może być idealna praca dla Ciebie! Pracujesz w swoim lokalnym środowisku, więc godziny są elastyczne.

*Zakres obowiązków:* • Prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania. • Tworzyć programy zajęć i choreografie dostosowane do grupy. • Organizować i prowadzić taneczne wydarzenia oraz pokazy. • Motywować uczestników i wspierać ich w rozwijaniu umiejętności tanecznych. • Tworzyć pozytywną i przyjazną atmosferę na zajęciach. • Współpracować z rodzicami oraz naszym zespołem.

*Wymagania:* • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych lub pracy jako instruktor tańca. • Umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą. • Super komunikacji i umiejętności interpersonalnych. • Kreatywności, zaangażowania i pasji do tańca. • Elastyczności czasowej. • Mile widziane ukończone kursy i certyfikaty instruktorskie.

*Oferujemy:* • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania i umiejętności. • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojego planu dnia. • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach. • Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku. • Szansę na realizację własnych projektów tanecznych.

*Jak aplikować:*

Wyślij nam swoje CV i krótki list motywacyjny na adres mailowy do dnia 30 września 2024 roku. W temacie maila wpisz: “Animator Zajęć Tanecznych i Instruktor Tańca – Imię i Nazwisko”.

Dołącz do nas i razem z nami rozwijaj pasję do tańca!

*Stanowisko:*Korepetytor zajęć matematycznych – Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży.

*Lokalizacja:* Biała Podlaska i okolice

*Opis stanowiska:* Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby do prowadzenia zajęć matematycznych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Twoim zadaniem będzie nie tylko pomoc w opanowaniu bieżącego materiału, ale także rozwijanie pasji do matematyki, przygotowywanie uczniów do egzaminów oraz prowadzenie zajęć grupowych.

*Zakres obowiązków:* • Prowadzenie zajęć indywidualnych dla dzieci i młodzieży, • Przygotowywanie uczniów do egzaminów końcowych, w tym do egzaminu ósmoklasisty i matury, • Prowadzenie zajęć grupowych z matematyki dla różnych grup wiekowych, • Monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie metod nauczania w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników, • Tworzenie planów zajęć dostosowanych do potrzeb indywidualnych uczniów, • Budowanie motywacji i zaufania uczniów poprzez przyjazne i profesjonalne podejście.

*Wymagania:* • Wykształcenie wyższe kierunkowe – matematyka lub pokrewne (lub w trakcie studiów), • Chęci i zaangażowanie do pracy. Jeżeli nie masz doświadczenia – nauczymy Cię,  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i inspirujący, • Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą o różnym poziomie zaawansowania, • Wysokie umiejętności interpersonalne, cierpliwość i zaangażowanie, • Kreatywność w podejściu do nauczania oraz umiejętność motywowania uczniów.

*Oferujemy:* • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy, • Umowę zlecenie,  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości, • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i kreatywnym zespole, • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: aniabaczkura@op.pl do dnia 15.09.2024r.. W temacie prosimy wpisać „Korepetytor zajęć  matematycznych – [Twoje imię i nazwisko]

Dołącz do Nas i wspólnie z nami kształtuj przyszłość młodych matematyków!!!